EN

KURUMSAL

Yüksek Teknoloji, Kusursuz Kalite, Hızlı Hizmet

VISYS Makine 2004 yılında İstanbul merkezli olarak yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş ve yerli sermaye ile büyümesini her yıl katlayarak sürdürmüştür. VISYS Makine gıda üretim sektörü için yüksek teknoloji optik sistemler ile görüntü işlemeye bağlı ayıklama konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Öncelikli tarım sektörü olmak üzere, başta kuru meyve ve kuruyemiş pazarlarının ihtiyaçları doğrultusunda yüksek teknoloji profesyonel ayıklama makineleri üretimi yapmaktadır. VISYS Makine markası bu gün, üretimini gerçekleştirdiği profesyonel ayıklama makineleri'nin gerek yenilikçi özellikler, gerekse içerdiği yeni nesil akıllı mühendisliği ile birlikte, sektörün Dünya çapındaki ilk 4 firmasından biri olmuş öncü bir markadır.

Ülkemizin ihtiyacı olan yüksek teknoloji üretimi ihracatını gerçekleştirme kabiliyet ve kapasitesine sahip olarak 5 kıta da bir çok ülkeye (Özbekistan, Afganistan, Yunanistan, Arjantin, Şili, Meksika gibi zorlu pazarlar dahil) satış yapmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerimizde mevcut makinelerimizin gelişen teknoloji ile iyileştirilmesi ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda ülkemizde üretimi gerçekleştirilemeyen makinelerin yerlileştirilmesi öncelikli sürdürmektedir.

gıda ayıklama makineleri

MİSYONUMUZ

VISYS Makine, değişim gerekliliğini önceden okuyan, hızlı değişim sürecindeki yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan, kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; yalnızca üretimde değil tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında kalite sunmayı hedef edinen iş ortakları, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

VİZYONUMUZ

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla VISYS Makine, liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Türkiye'ye duyduğumuz güvenle uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır.

Şirketimiz; yatırımları ile ülke ekonomisinde faaliyet alanında lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleri ile VISYS Makine, kurulduğu ilk günden bu yana oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam etmektedir.

İK

0 212 876 90 36

ik@visystr.com

DESTEK

0 212 876 90 36

info@visystr.com

SATIŞ

0 212 876 90 36

satis@visystr.com

SERVİS

0 212 876 90 36

servis@visystr.com

gıda ayıklama makineleri